Du är här:  

Senast ändrad av
Marita Andersson
2017-10-31

KONTAKTPERSONER

Rektor vuxensektorn

Roland Andersson
Tfn 0371-819 07
E-post roland.andersson@edu.gislaved.se

 

Utbildningsledare/kurator
studiefinansiell rådgivning

Åsa Ekberg Svensson
Tfn 0371-819 74
E-post asa.ekberg-svensson@edu.gislaved.se

 

Studie- och yrkesvägledare

Pia Nilsson
Tfn 0371-819 20
E-post pianil@edu.gislaved.se

 

Skolassistenter

Lena Fredh
Tfn 0371-819 75
E-post lena.fredh@edu.gislaved.se

Britt-Marie Einarsson
Tfn 0371-819 99
E-post britt-marie.einarsson@edu.gislaved.se

 

SFI-samordnare

Becky Kirwan
Tfn 0371-829 26, 072 146 74 07
E-post becky.kirwan@edu.gislaved.se


Administratör SFI

Hilana Yaghi
Tfn 0371-813 61
E-post hilana.yaghi@edu.gislaved.se

 

Utbildningssamordnare
Högskolan på hemmaplan
Uppdragsutbildning

Anette Hast
Tfn 0371-819 54, 070-608 19 54
E-post anette.hast@edu.gislaved.se

 

Samordnare Yrkeshögskola

Östen Lindbäck
Tfn 0371-814 36, 070-518 14 37
E-post osten.lindback@edu.gislaved.se

 

Utbildningsledare Högskolan på hemmaplan

Emma Hermanson
Tfn 0371-819 60, 070-180 39 13
E-post emma.hermanson@edu.gislaved.se

 

Receptionen

Hjälper dig med tidsbokning till studie- och yrkesvägledare
samt beställning av kurskatalog och ansökningsblanketter.
Tfn 0371-819 00
E-post gislaveds.gymnasium.reception@edu.gislaved.se

 

Skolans gemensamma e-postbrevlåda

E-post gislaveds.gymnasium@edu.gislaved.se

Post- och leveransadress Gislegatan 1, 332 33 Gislaved
Besöksadress Gislegatan 5, 332 33 Gislaved
Tel 0371-819 00  |  Fax 0371-807 32  |  E-post gislaveds.gymnasium@edu.gislaved.se


 

Kontaktcenter
Gislaveds kommun
0371-810 00


Länk till Gislaveds kommun