Du är här:  

Senast ändrad av
Christina Alléus Gärd
2016-10-27

Address

Telephone     

Gislaveds Gymnasium 

+46 371 819 00   

Gislegatan 1

 

SE-332 33 Gislaved

 

Sweden

 

 

 

E-mail                         

Fax

gislaveds.gymnasium@edu.gislaved.se

+46 371 807 32   

 

 

            

 

 

School Management

Karin Renblad, Head of Gislaveds Gymnasium
Phone and mobile: +46 371 819 16
E-mail: karin.renblad@edu.gislaved.se

Emil Alm, Principal
Natural science, Arts and Care sector and Introduction programmes

Phone: +46 371 819 21
Mobile: +46 72 145 40 05
E-mail: emil.alm@edu.gislaved.se

Ulf Jiretorn, Principal
Financial sector

Phone: +46 371 819 59
E-mail: ulf.jiretorn@edu.gislaved.se

Gunilla Davidsson, Principal
Technical sector and Introduction programmes

Phone: +46 371 819 41
E-mail: gunilla.davidsson@edu.gislaved.se

Roland Andersson, Principal
Adult education

Phone: +46 371 819 07
Mobile: +46 70 340 65 77
E-mail: roland.andersson@edu.gislaved.se

General information

Christina Alléus Gärd, Assistant
Phone: +46 371 819 16
E-mail: christina.alleus-gard@edu.gislaved.se

Post- och leveransadress Gislegatan 1, 332 33 Gislaved
Besöksadress Gislegatan 5, 332 33 Gislaved
Tel 0371-819 00  |  Fax 0371-807 32  |  E-post gislaveds.gymnasium@edu.gislaved.se


 

Kontaktcenter
Gislaveds kommun
0371-810 00


Länk till Gislaveds kommun